Rev. Fr. Alex Paul D’Souza

01-07-2005 to till date

Rev. Fr. Victor Rodrigues

01-07-2000 to 30-06-2005

Rev. Fr. William D’Souza

1-7-1992 to 30-06-2000

Lt. Rev. Fr. Levi D’Souza

1-7-1985 to 30-6-1992

Lt. Rev. Fr. Francis Pereira

1-7-1984 to 30-6-1985

Rev. Fr. John Lobo

1-7-1981 to 30-6-1984

Lt. Rev. Fr. Anthony Pinto

16-7-1970 to 30-6-1981

Lt. Rev. Fr. Cajetan Saldana

14-5-1965 to 15-5-1970

Lt. Rev. Fr. Lawrence Kurian

31-5-1957 to 13-5-1965

Lt. Rev. Fr. Faustin Alva

1-7-1954 to 30-5-1957